[Upcoming Match]

[Latest News]

[Point Table]

TeamPWDLGSGAGDPTS
1Manchester Unt34265372442883
2Real Madrid34248490306080
3Man City34247377344379
4Barcelona34229367333475
5Liverpool34228471363574
6Chelsea342010470363570

[Team Player]

Semus Jemkro

Forward
18

Venose Ferdon

Midfielder
11
09

Debasti Nikor

Defender
11
11

Ores Luperto

Goalkeeper
09

[About Khelo Soccer Club]

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque.